ניהול נכסים

שולי גרטי נדל"ן מציעה ללקוחותיה שירות ניהול נכסים מקצועי. השירות מיועד לאנשים המעוניינים להשכיר נכס בבעלותם, ואין ביכולתם או הם אינם מעוניינים לנהל אותו באופן אקטיבי.

שירות ניהול נכסים, אותו מציע משרד שולי גרטי נדל"ן, הינו שירות אישי, המבטיח את טובתו של משכיר הנכס ושומר על זכויותיו. השירות הינו שירות אישי אנושי, ולא שירות של מוקד טלפוני, והוא כולל אפשרויות מגוון שירותים לטובת המשכיר החל מייעוץ לגבי גובה שכר הדירה המקסימלי אותו ניתן לקבל עבור הנכס, דרך שירותי אחזקה ועיצוב, וכלה בשירותים משפטיים אם עולה הצורך.

הנכס שלך בידיים מקצועיות

למשרד שולי גרטי נדל"ן התמחות בניהול נכסים, וכן סל שירותים המאפשר לך להנות מהשכרת הנכס מבלי לדאוג לפרטים הקטנים של התפעול. השכרת הנכס מתבצעת דרך משרד התיווך של שולי גרטי נדל"ן, תוך חתירה להשגת דמי שכירות מקסימלים ובחירת שוכרים איכותיים.

במהלך תקופת ההשכרה, משרד שולי גרטי נדל"ן הוא הכתובת אליה פונים השוכרים עם בעיות תחזוקה, תיקונים וכל נושא אחר הנוגע לנכס. המשרד יספק להם שירותי אחזקה מקצועיים ואיכותיים, יוודא שכל בעיה תתוקן בזמן הנקוב בחוזה ועל הצד הטוב ביותר, ותסייע בכך לשמירה על ערכו ותקינותו של הבית. בעל הנכס יקבל פירוט מלא של הפעולות שבוצעו.

חידוש שכירות

בהגיע המועד לחידוש השכירות, משרד שולי גרטי נדל"ן ינהל את ההתקשרות מול השוכרים, ויציג לבעל הנכס חוזה סופי לחתימה, בהתאם לדרישותיו. במידה והשוכרים יבחרו שלא להמשיך לשכור את הנכס, המשרד יוודא כי הם שלמו את כל חובותיהם לפני היציאה מהחוזה וכי השאירו את הבית במצב טוב.

משרד שולי גרטי נדל"ן מציע ללקוחות שבחרו בשירות ניהול נכסים ליווי משפטי במקרים בהם הדיירים לא משלמים, התגלו בעיות בסוף החוזה או בכל מקרה נדרש אחר, כך שתוכל להיות בטוח שהכסף שמגיע לך אכן יגיע.

המשרד יבצע משא ומתן עם שוכרים חלופיים בשמך, ויעדכן את מחירי השכירות בתיאום עמך לאלו המתאימים לשוק באותה התקופה.

שירותי עיצוב ושיפוץ

אם תחפוץ לחזור להתגורר בדירה או להכין אותה לקראת מכירה, משרד שולי גרטי נדל"ן יציע לך ספקים מומלצים על ידו בתחומי עיצוב הפנים והשיפוץ. ניהול נכסים,משמעו שלא תצטרך לטרוח כדי להפיק את המקסימום מהנכס שלך, ולכן אם תרצה להעלות את ערכו לפני מכירה או להכינו לחזרתך אליו, נוכל לסייע לך לעשות זאת.

הידע המקצועי שלנו בנדל"ן ישמש ליצירת מתווה שיפוץ שיניב מקסימום החזר במינימום השקעה ויעלה את ערך הנכס שלך.

צור עמנו קשר, וקבל פרטים נוספים בנוגע לשירות ניהול נכסים במשרד שולי גרטי נדל"ן. נשמח לענות על כל שאלה, ולהציג בפניך את השירותים המקצועיים שלנו.