המלצות

"זו פעם ראשונה שאני נתקל במשרד תיווך שחושב אחרת ועובד אחרת, שפונה ללקוח על פי בקשותיו האישיות גם הספציפיות ביותר. שולי גרטי מצאה עבורי פתרון יצירתי, הגון במחיר הנכון ובזמן הקצר ביותר. הרגשתי כי האמינות והיושר כלפי עמדו לנגד עיניה לאורך כל הדרך."
אלי רואש- קבלן
.

"אנחנו לקוחות מחו"ל אשר מגיעים לתקופות קצרות בהן זמננו קצר ויקר. יעילות זה הדבר החשוב לנו ביותר ותמיד בעבודה יחד עם שולי נתקלנו בהרבה סבלנות, בענייניות ודבקות במטרה. אצל שולי תהליך העבודה תמיד מתבצע בנועם ובכבוד רב. האסרטיביות של שולי  מדמה הסתערות של אריה על מטרה! אני מודה לה מאוד ומקווה להמשך שיתוף פעולה פורה."
לקוח מחו"ל

"השירות של משרד התיווך שולי גרטי נדל"ן הוא עשר. הם יודעים לעבוד ולעשות את העבודה ומוצאים את שביל הזהב בין השוכר למשכיר לשביעות שני הצדדים."
שלמה פסטג, יהלומן

"עצם הנסיעה לחו"ל מטרידה ומציפה בדאגות. שולי גרטי טיפלה בנכנס שלנו והורידה ממנו לחץ וטרדה. מעבר לכך חשוב לי להגיד כי רמת המקצועיות של שולי היא גבוהה וייחודית. הגענו אליה דרך המלצות של חברים שהשתמשו בשירותיה בעבר ואנו מודים להם בלב שלם. בכל תקופת השירות ידענו שיש מישהי רצינית שיכלנו לסמוך עליה בעיניים עצומות שתעשה תעשה הכל לטובתנו."
חלי ניר- שליחה לחו"ל מטעם משרד ממשלתי

"שולי היקרה, לא תיארנו לעצמנו שבשבועיים, בהם הגענו לארץ לבקר את המשפחה, באמת נצליח למצוא בית.
המון תודות על כך שהקדשת לנו זמן ומרץ בשעות לא קונבנציונאליות והתרוצצת איתנו מבית לבית עד שמצאנו את הנכס עליו חלמנו. נשמח להמליץ על שרותיך בקרב חוג המכרים שלנו בטורונטו. שוב תודה ודרך צלחה."
משפחת רסלר

 "שולי תודה!
היה תענוג לעבוד עם מתווכת חדורת מרץ ואנרגיות כמו שלך. רצינו להודות לך על השרות, היחס והאכפתיות שהביאו לתוצאות להם קיווינו ובמחיר נמוך ממה שחשבנו."
שלומי זליכה

"לצוות משרדה של שולי גרטי נדל"ן,
שמחנו לקנות דרכם את הבית! לכל אורך התקופה בה ליוויתם אותנו, תמיד הייתם קשובים לצרכינו ודרישותינו. בימים אלו שיש כל כך הרבה משרדי תיווך, התרשמנו כי אתם צוות רציני, יסודי ואמין. המון הצלחה בהמשך הדרך."
יובל והדס מרום

"ברצוני להודות לשולי גרטי, מנהלת המשרד, על הטיפול המסור במכירת הקוטג' שלי ומציאת דירה חלופית. חשוב שהיית קשובה לצרכים שלי ושמרת על התקציב המבוקש. שתי העסקאות שנעשו על ידך, בוצעו עם הרבה סבלנות, חריצות ודבקות במטרה וזאת בהתחשב במצבו העגום של שוק הנדל"ן. ניכר כי משרדך מעניק שירות מהיר, יסודי ומתחשב. ושוב – תודה!"
מירי וולף רזניק

"I am happy to write this recommendation for Shuli Garty.
We found our home through the professional help of Shuli Garty because she was the only Real Estate agent who listened, truly listened, to our needs and criteria for a home.
Shuli made every effort to find the house that fit our requirements, rather than try to convince us that we could fit a house.
The day we signed on our home, was excited. Shuli helped us find the home of my dreames as a new immigrant from the U.S.A who often wanted to live in Israel."
Edie Ilan.