שרותים לארגונים

עובדים היוצאים לשליחות בחו"ל או רילוקיישן, חווים דילמות, שאלות ותהיות רבות הקשורות למעבר. כדי לאפשר להם להיות אפקטיביים כל עוד הם עובדים בארץ ולאפשר להם חווית רילוקיישן נוחה ושלווה, כדאי שיהיה מי שילווה אותם בתהליך ויתן להם את העצות והתשובות הנכונות.

העובדים שלכם בידיים טובות

בעוד שאתם דואגים למצוא לעובדים העומדים בפני רילוקיישן מקום מגורים ותפקיד שבו ישתלבו בחו"ל, לא פחות חשוב לדאוג לנכסים שלהם הנותרים בארץ. משרד שולי גרטי נדל"ן מציע לארגונים ונציגויות דיפלומטיות את חבילת ה-ReaLocation המלאה, הכוללת פגישה עם בני הזוג העומדים לפני רילוקיישן, בחינה של האפשרויות העומדות בפניהם מבחינת הנכס העומד לרשותם, וקבלת החלטה מושכלת האם למכור את הנכס או להשכירו.

אם העובד החליט למכור את הנכס, מכירתו תעשה דרך משרד תיווך הנדל"ן של שולי גרטי, על מנת להבטיח מכירה מהירה, משתלמת ולקונה אמין. אם העובד החליט להשכיר את הנכס, משרדנו ימצא עבורו שוכרים שיניבו לו תשואה גבוהה ויתאימו לפרופיל השוכרים להם הוא מעוניין להשכיר.

אם אתם רוצים שהעובד שלכם לא יהיה מוטרד מהטיפול בנכס אותו השאיר בארץ, חבילת ה-ReaLocation של שולי גרטי נדל"ן היא הפתרון האידיאלי עבורכם ועבורו. משרדנו מציע שירותי ניהול נכס, הכוללים הבאת אנשי מקצוע לדירה כאשר נדרש תיקון או תחזוקה, מערך גביית שכר דירה ווידוא שתנאי החוזה מתקיימים כסדרם ועוד. העובד שלך מקבל דיווח על כל הליך שנדרש לביצוע בנכס שלו, וכך הוא יכול להשאר ממוקד בעבודה.

חוזרים לארץ בראש שקט

אם עובדים שלכם עתידים לחזור לארץ משליחות או רילוקיישן, בוודאי תרצו שלקראת שובם הם יעסקו בחפיפת המחליף ובמטלות שנותרו להם, ולא בדאגות הקשורות לשובם. כדי לאפשר להם ראש שקט עד לנחיתה בארץ, שולי גרטי נדל"ן מציעה לך ולעובדיך חבילת שיבה לארץ המותאמת לצרכיהם.

עובדים שמכרו את נכסיהם ומעוניינים כעת לקנות דירה חדשה, יקבלו ממשרדנו המלצות על נכסים המתאימים לצרכיהם. כל שיוותר להם הוא רק לחתום על החוזה ולהכנס לבית החדש. עובדים שהשכירו דירה בתקופת הרילוקיישן, וכעת מעוניינים למכור אותה ולחפש תחתיה נכס חדש, יוכלו אף הם להנות משירותי המשרד ולמצוא הן את הקונים הרציניים, והן את הנכס המבוקש על ידם.

חבילת ה-ReaLocation מאפשרת גם למי שהשכיר את הנכס שלו, לחזור לבית מסודר, צבוע ונקי. משרד שולי גרטי נדל"ן ידאג שעד לנחיתתו בארץ של העובד, הנכס אותו השכיר יוחזר אליו במצב הטוב ביותר, ויאפשר לחזור ולהתרווח בביתו שלו.

כשמקצוענות וניסיון נפגשים – אתם מרוויחים

למשרד שולי גרטי נדל"ן ניסיון של כ-20 שנים בנושאי רילוקיישן, הן מניסיון אישי והן במסגרת העבודה מול גופים המבצעים רילוקיישן של עובדיהם. המשרד מציע לכם ולעובדיכם את כל השירותים הדרושים להם לקראת, בזמן ואחרי רילוקיישן במקום אחד. משרד שולי גרטי נדל"ן פועל על פי עקרונות של אמינות, שירותיות ומקצועיות חסרת פשרות, והרקורד המרשים שלו מוכיח זאת.