רילוקיישן

ניהול נכסים ורילוקיישן:  לקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע לנכס שלך

עובד בהייטק, בשגרירות או בכל גוף אחר השולח אותך לשליחות בחו"ל?

רילוקיישן הוא עניין רציני הדורש ממך לקבל החלטות משמעותיות בפרק זמן קצר, כגון : מציאת דירה במדינת היעד, מוסדות חינוך לילדים וטיפול בנכס שלך בהעדרך. הנכס הוא אחד הדברים היקרים לליבך וחשוב לך לדעת שהוא בידיים טובות גם כשאתה לא כאן. בדיוק מסיבה זו מומלץ להפקיד את הטיפול בו בידי חברה לאחזקת נכסים.

אנו בשולי גרטי נדל"ן נטפל בנכס שלכם בצורה מקיפה, כך שתוכלו לטוס בראש שקט.

ניהול נכסים ורילוקיישן עם שולי גרטי נדל"ן: לטוס בראש שקט

לבטים וחששות רבים הנוגעים לנכס בישראל עולים לפני הרילוקיישן. הם נוגעים להחלטה האם משתלם למכור או להשכיר את הנכס כתלות באורך השהות בחו"ל? במידה והוחלט על השכרה, כיצד להתנהל מול השוכרים ולוודא שהם אכן עומדים בהתחייבויות ובתשלומים השוטפים? וכיצד לנהוג במידה ונדרשים תיקונים ושיפוצים בנכס?

משרד שולי גרטי נדל"ן, הינו בעל ניסיון של 25 שנה בתחום הרילוקיישן, ובאמתחתו סל של פתשירותי רילוקיישן וניהול נכסים שולי גרטי נדל"ןרונות ותשובות שיאפשרו לך לבחור נכון. המשרד מספק שירותיו לעובדי שגרירויות ישראליות בחו"ל, שליחים מטעם משרדי ממשלה ועובדים שנשלחו במסגרת עבודתם לרילוקיישן בחו"ל. יתרה מכך, בעלת המשרד, שולי גרטי, שמשה בעצמה כשליחה בחו"ל ולכן היא מכירה ממקור ראשון את כל הלבטים אותם אתה חווה. הידע הרב והניסיון האישי והמקצועי של שולי גרטי נדל"ן יעמדו לרשותך בעת קבלת ההחלטות כך שתוכל לטוס בלי דאגות עם ראש נקי.

בנוסף, אם אתה ומשפחתך שבים משהות ארוכה בחו"ל ומחפשים דירה להשכרה, אנו נוכל לסייע לך באיתור הדירה המתאימה ביותר באחד האזורים מבוקשים בישראל: אזור השרון. משרדנו מתמחה באיתור דירות להשכרה בשרון ובפרט דירות להשכרה ברעננה – אחת הערים המפותחות והמבוקשות למשפחות .

מה כוללת חבילת ניהול נכסים ורילוקיישן שלנו? 700_3448

במסגרת חבילת ה-"Relocation" משרדנו ידאג עבורך לטיפול בעניינים הבאים:

  • איתור שוכרים מתאימים שישלמו דמי שכירות בהתאם לשוק המחירים העדכני לנדל"ן
  • מעקב אחר תשלומי שכר הדירה והחשבונות
  • מעקב אחר מילוי תנאי החוזה
  • שמירה על תקינות הנכס. במידה וקיימות חריגות, המשרד דואג לעורך דין, שישמור על זכויותיך
  • תיקונים ושיפוץ הנכס במידה ואלו נדרשים
  • במידה ויוחלט על מכירת הנכס, משרדנו יכין הדירה למכירה כולל כל פרטי העסקה ויספק ההצעות המתאימות כך שכל מה שיידרש הוא חתימתך בלבד.

רילוקיישן הוא לא עניין פשוט, אך  כאשר עומד מאחוריך משרד מקצועי ובקיא בתחום הרבה מהדאגות והטרדות מתנדפות.

אנו בשולי גרטי נדל"ן, נשמח לפגוש אותך לפגישת היכרות לא מחייבת ולבחון כיצד נוכל להקל עליך לקראת הרילוקיישן

לפרטים צור עמנו קשר שולי גרטי- נדל"ן ,רילוקשיין וניהול נכסים 09-7482333 ; 052-2517306