השכרת דירה

השכרת דירה : שוכרים ומשכירים כאחד משיגים את המטרה

אזור השרון ידוע כאזור נהדר למגורים וניהול חיי משפחה, דירות להשכרה בשרון הפכו למבוקשות יותר ויותר בשנים האחרונות. שוק השכרת הדירות מתחלק לשניים: מן הצד האחד, המעוניינים להשכיר את הנכס שלהם ומן הצד השני המעוניינים לשכור. כל אחד מהשניים מתמודד עם אתגרים לא פשוטים בתהליך, בעיקר עקב העובדה שהוא חסר ידע מקצועי הנוגע לאיתור, פרסום וניהול משא ומתן עם הצד השני.

שולי גרטי נדל"ן מתמחה בשני התחומים: איתור דירות להשכרה בשרון מצד אחד וסיוע בתהליך השכרת דירה מצד שני . בשניהם, נעניק לכם ליווי צמוד ומקצועי לכל אורך התהליך.

הצד המשכיר: השכרת דירה לשוכרים מתאימים עד לחתימת החוזה 

אם אתם בעלי דירה או בית בשרון, במיוחד דירות ברעננה , המנסים להשכירו מזה זמן מה ללא הצלחה, אתם וודאי נתקלים בייאוש רב. אתם יודעים שכל יום בו הנכס עומד ריק ללא שוכרים משמעו פגיעה בהכנסה שלכם. אנו בשולי גרטי נדל"ן נסייע לכם לייעל את ההליך של השכרת דירה:

  • נסנן עבורכם את פניות השוכרים, כך שתוכלו להיפגש רק עם המתאימים ביותר.46164_402695383138390_1222264247_n
  • נוודא כי הם מחזיקים בכל הערבויות הנדרשות
  • ננהל משא ומתן משותף עד לחתימה על חוזה השכירות של הנכס

משרדנו מתמחה בסיוע בתהליך השכרת הנכס, בפרט דירות להשכרה ברעננה. באמצעות ליווי צמוד תוכלו לחסוך שעות על גבי שעות של מפגשים עם שוכרים לא מתאימים, לקצר  את משך התהליך ולייעל אותו כך שתחזירו את ההשקעה בנכס במהירות גדולה יותר.

הצד השוכר: למצוא דירה להשכרה בקלות ובמהירות 

דרושה: דירה להשכרה ברעננה, למשפחה בת חמישה נפשות, רצוי במזרח העיר, קרוב לבתי הספר והפארקים, בבניין חדש עם מעלית וחנייה. עלות: עד 8000 ₪ בחודש. "מה כבר ביקשנו?" אתם שואלים את עצמכם, לאחר שעוברים חודשים רבים בהם אתם בוחנים שוב ושוב דירות להשכרה ברעננה, נפגשים עם בעליהן ובעיקר מבזבזים זמן ואנרגיה בתהליך ארוך ומתיש. אנו בשולי גרטי נדל"ן נסייע לכם לייעל את הליך החיפוש של דירה להשכרה:

  • נבחן את הפרופיל האישי שלכם, את דרישותיכם ואת התקציב העומד לרשותכם.
  • נאתר עבורכם את הדירות המתאימות ביותר מתוך מגוון פלטפורמות פרסום קיימות.
    ננהל משא ומתן משותף מול בעל הדירה עד לחתימה על חוזה השכירותSONY DSC

באמצעות הליווי הצמוד שלנו, תוכלו לחסוך שעות רבות בצפייה בדירות שלא עומדות בתנאים שלכם ולהגיע לדירת חלומותיכם בקלות ובמהירות!

צרו עמנו קשר עוד היום

שולי גרטי- נדל"ן ,רילוקשיין וניהול נכסים 09-7482333; 052-2517306