מכירת דירה

עומדים לפני מכירת דירה? תנו לנו לעזור לכם! מכירת דירה על ידי משרד תיווך תקל משמעתית על חייכם.

דעו מהו המחיר האמיתי של הדירה שלכם

דירה למכירה שולי גרטי נדל"ן תיווך רעננהמוכרי דירות רבים נוטים להפריז בערך הדירה שלהם, עקב הקשר הרגשי אליה. הם גם אינם בקיאים במחירי השוק העדכניים ולכן יכולים להחליט על מחיר גבוה מדי שיבריח לקוחות, או מחיר נמוך מדי שיגרום להם להפסד של חלק מהסכום.

מכירת דירה היא אומנות של משא ומתן, ולכן חשוב לדעת מהו המחיר הנכון שימשוך את הקונים הפוטנציאלים, יצור הזדמנות למשא ומתן ויאפשר לכל הצדדים להיות מרוצים. משרד תיווך הבקיא במחירי הדירות העדכניים, באומנות המשא ומתן ובהערכה נכונה של שווי הדירה יסייע על ידי נקיבת הסכום הנכון להביא למכירה מהירה של הדירה ולהשגת סכום הולם עבורה.

קבלו חשיפה גדולה יותר לדירה שלכם

משרדי תיווך נדל"ן המתמחים באזור בו נמצאת הדירה למכירה שלכם, יודעים היכן כדאי לפרסם ומה לכתוב במודעה, כדי לקבל מקסימום חשיפה עבורה. לצד החשיפה לדירה באתרי מכירת דירות, משרד תיווך יוצר חשיפה לנכס גם על ידי הצגתו בחלון המשרד, פרסומו באתר המשרד ולעיתים גם על ידי פרסום במקומונים.

מכירת דירה מהירה וקלה

אחד הלבטים המרכזיים עמם מתמודדים העומדים לפני מכירת דירה היא האם משתלם לשלם את עמלת התיווך או לנסות למכור בעצמם. עבור מי שאינו בקיא בתחום הנדל"ן, מכירת דירה לבד יכולה להיות עניין ארוך ומתיש. קביעת המחיר, פרסום הנכס, המענה לטלפונים, תיאום הפגישות עם הקונים הפוטנציאליים והמשא ומתן עלולים לגזול זמן רב.

טעות באחד מהשלבים תאריך משמעותית את תקופת המכירה ותביא להשקעה רבה יותר של זמן ומשאבים במכירה. נכס שמוצע במשך זמן רב מדי למכירה נראה לקונים חשוד ואם הם יגיעו לבחון אותו, הם ינסו ללחוץ על הוזלה רק משום שהם יודעים כי הוא בשוק זמן רב.

שימוש במשרד תיווך למכירת דירה חוסך את עיקר ההתעסקות ומפגיש את המוכר רק עם קונים פוטנציאליים שסיכויי המכירה להם גדולים. קביעת מחיר המתאים לשוק, הכנת הקונים הפוטנציאליים והבית מראש והידע של המתווך במשא ומתן, מגדילים את הסיכוי למכירת הדירה באופן מהיר וקל.

בנוסף, מכיוון שהמתווך מקבל עמלה באחוזים על המכירה, יש לו תמריץ מובנה לקדם את מכירת הנכס ולהשיג את המחיר הטוב ביותר עבורכם .

לצלוח את המשא ומתן בקלות

היתרון המשמעותי ביותר של מכירת דירה בסיוע משרד תיווך הוא בשלב המכירה. בהכללה, הסכום אותו מצליח המתווך להוציא במשא ומתן מהקונה הפוטנציאלי גבוה מזה אותו היה משיג המוכר בעצמו, דווקא משום שאין לו מעורבות רגשית בסיטואציה, ומשום שהנאמנות שלו ללקוח גבוהה.

מתווך נדל"ן יכול לוודא שהחוזה והעניינים המשפטיים הנלווים למכירת דירה תקפים ומחייבים, כך שלא תתבצע נסיגה מהעסקה ברגע האחרון. אם בכל זאת צצים נושאי מחלוקת, המתווך משתמש בניסיונו כדי למצוא את הפתרון שישביע את רצונם של כל המעורבים, ולאפשר לתהליך המכירה להתקיים בצורה חלקה ככל האפשר.

אנחנו בשולי גרטי נדל"ן מציעים לכם את הידע והניסיון שלנו בתחום הנדל"ן, שירתמו לטובת מכירת הדירה שלכם. צרו קשר כעת ונסייע לכם למכור את דירתכם במהירות וביעילות.