רכישת דירה

רכישת דירה: למצוא את דירת החלומות מבלי לבזבז זמן ומאמץ !

אתם יודעים בדיוק איזו דירה אתם מחפשים לרכוש באזור השרון,  באיזה גודל, איזו שכונה ומה אמורה להיות העלות. כיצד יתכן שאתם עדיין לא מוצאים? ואולי מצאתם משהו קרוב אבל ויתרתם מיד כי העלות הייתה גבוהה מדי עבורכם? אם גם אתם מרגישים שאיתור דירה לקנייה ובפרט דירות ברעננה, הופך לתהליך שכבד עליכם, תהליך שדורש מכם מחויבות גבוהה והשקעת מירב זמנכם, יתכן מאוד שכדאי שתשקלו להיעזר בשירותי תיווך נדל"ן.

אנו בשולי גרטי נדל"ן נשמח להוביל אתכם בדרך לדירה ההולמת ביותר את הצרכים והתקציב שלכם!

 15           19

רכישת דירה: כשתהליך חיפוש עצמאי הופך לבלתי יעיל

אחד הדברים הרווחים בקרב רוכשים המחפשים באופן עצמאי, הוא שהם לא יודעים היכן לאתר הזדמנויות כדאיות עבור דירה לקנייה . הם לא בקיאים בכל השכונות והאזורים בעיר בה הם מחפשים, במיוחד אם הם לא נמנים על תושביה. כך יוצא שהם מבזבזים שעות רבות באיתור דירת חלומותיהם באתרים ובמקומונים, נפגשים עם עשרות בעלי בתים ורואים מקרוב עשרות דירות. בלא מעט מקרים, התקציב שברשותם לא מסייע להם למצוא את הדירה שהם מחפשים והם לא מוכנים להתפשר על שאר הדירות, מה שאומר שהדרישות שלהם לא תואמות את העלויות הגבוהות. הדרך המפרכת הזו מביאה אותם למצב המלווה בתסכול וייאוש רב, לעתים עד כדי כך שהם כבר לא מאמינים שימצאו את הדירה המבוקשת אי פעם.

16     18

רכישת דירה עם שולי גרטי נדל"ן: לחסוך שעות ותסכולים רבים

משרדנו בעל מוניטין וותק מקצועי של 25 שנים בתחום הנדל"ן בארץ ובחו"ל. אנו מכירים לעומק את אזור השרון ובקיאים בכל האזורים, השכונות, תכניות הפיתוח ורמות המחירים. אנו נסייע לכם בתהליך הליווי של דירה לקנייה, בפרט של דירות ברעננה וביישובי השרון, מתחילתו ועד סופו, כך שתוכלו להיות יעילים יותר ולחסוך זמן ומאמצים רבים. כל זאת תוך ליווי צמוד, תשומת לב אישית וזמינות לכל שאלה.

מכירת נכס מכירת דירה רעננה שולי גרטי נדל"ן

למציאת הדירה המושלמת בקלות ובמהירות, אנו כאן עבורכם.

צרו עמנו קשר עוד היום

שולי גרטי- נדל"ן ,רילוקשיין וניהול נכסים 09-7482333; 052-2517306